Tanie przeprowadzki: jak zaoszczędzić pieniądze w ruchu

Jeśli chodzi o  tanie przeprowadzki międzynarodowe  , musisz być dobrze przygotowany, dlatego stworzyliśmy tę stronę, aby pomóc Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy. Przeprowadzka jest stresującym i czasochłonnym procesem, a koszty przeprowadzek REPOTRANS mogą się powoli sumować.

Wskazówki dotyczące przeprowadzki, które pomogą Ci zaoszczędzić

Możesz zacząć oszczędzać pieniądze, zanim jeszcze przeprowadzisz się. Może to obejmować kilka rzeczy, od sprzedaży przedmiotu po utrzymanie porządku. Ta sekcja zawiera porady, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze przed wielkim dniem przeprowadzki.

Organizacja jest kluczem!

Najlepszym sposobem na to jest zaplanowanie z dużym wyprzedzeniem i zorganizowanie się . Chociaż na początku jest to dużo pracy, na dłuższą metę sprawia, że poruszanie się jest o wiele mniej stresujące i tańsze. Możesz zapoznać się z naszą ruchomą listą kontrolną, która zawiera kilka pomysłów na ułatwienie ci ruchu. Zalecamy zaplanowanie przeprowadzki z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem i rozpoczęcie przygotowań jeszcze wcześniej.

Z tym, co stare, z tym, co nowe

Po drugie, pozbywanie się rzeczy, których nie chcesz zabrać ze sobą, może pomóc Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy. Wynika to z faktu, że firmy przeprowadzkowe obliczą koszt przeprowadzki na podstawie nie tylko odległości, ale także wielkości, którą chcesz przenieść. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora objętości, który pozwala zaoszczędzić czas przy zapytaniach ofertowych . Oto kilka prostych sposobów na pozbycie się swoich rzeczy:

 • Sprzedaż garaży lub bagażników samochodowych
 • Strony internetowe, takie jak Amazon lub eBay.
 • Darowizna jest również dobrą opcją.
 • Nawet przekazując darowiznę, oszczędzasz pieniądze, ponieważ wydajesz mniej na koszty przeprowadzki i możesz czuć się dobrze, przekazując darowiznę na dobry cel.
 • cialis sklep

Wykorzystaj swoje narzędzia

Kolejną świetną wskazówką jest zanotowanie, kiedy narzędzia przestaną być aktualne. Jest mało prawdopodobne, aby data przeprowadzki była taka sama, jak data wszystkich rachunków za media, więc zastanów się, czy istnieją usługi, bez których możesz żyć przez kilka dni lub tygodni. Oczywiście potrzebujesz wody i prądu, ale możesz przez chwilę żyć bez Wi-Fi i abonamentu telewizyjnego.

Jak samemu tanio się poruszać

Jeśli chodzi o tanie przeprowadzki, jedną z pierwszych rzeczy, które możesz Repotrans zrobić, aby obniżyć koszty, jest próba przeprowadzki. Przeprowadzka oznacza oszczędność pieniędzy na pakowaniu, załadunku i transporcie, które są największymi wydatkami podczas przeprowadzki. W tej sekcji wyjaśniono kilka wskazówek dotyczących wynajmu samochodów dostawczych oraz najlepszy sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy na pakowaniu.

Wskazówki dotyczące samodzielnego przeprowadzki

Oto kilka rzeczy do rozważenia, jeśli zamierzasz się przenieść:

 • Upewnij się, że używasz jednej furgonetki, w której możesz spakować wszystkie swoje rzeczy za jednym razem. Nie chcesz mieć dodatkowego stresu związanego z podróżowaniem tam iz powrotem, ponieważ zajmie to znacznie więcej czasu!
 • Przeprowadzka to męczący proces. Upewnij się więc, że osoby, które poprosisz o pomoc, mogą wykonać ciężkie podnoszenie! Co najmniej dwóch dodatkowych pomocników, którzy wykonają podnoszenie, i jeszcze dwóch, którzy pomogą pakować pudła, stworzy spory zespół ds. Przeprowadzek.
 • Jeśli chcesz przenieść więcej niż dom z dwiema sypialniami, zadaj sobie pytanie, czy naprawdę masz czas, energię i dyscyplinę na zorganizowanie przeprowadzki po całym kraju. Często oszczędzanie nie jest warte dodatkowego wysiłku. W przypadku tanich przeprowadzek prośba o wycenę usunięcia nie jest szkodliwa, ponieważ nie są one zobowiązaniem i są całkowicie bezpłatne.

Wynajem samochodu dostawczego

Główne koszty, które należy wziąć pod uwagę przy samodzielnym przeprowadzce, to koszty transportu. Jeśli nie jesteś bliskim przyjacielem kogoś, kto jest właścicielem furgonetki, istnieje prawdopodobieństwo, że będziesz musiał ją wypożyczyć.

Firmy takie jak Enterprise i Europcar oferują samochody dostawcze. Oczywiście cena samochodu dostawczego, który chcesz wynająć, uwzględnia wiele czynników, takich jak wielkość i popyt. W przybliżeniu, jeśli masz 26 lat lub więcej, możesz oczekiwać, że zapłacisz około 30 funtów za wynajem furgonetki o pojemności 6 cbm na dzień i około 35 funtów za rozebranie furgonetki o pojemności 12 cbm. Cena ta nie obejmuje ubezpieczenia, które kosztuje około 10 funtów dodatkowych.

Lepszym pomysłem może być skorzystanie z usług Man & Van, w których dosłownie wynajmujesz furgonetkę i dodatkową pomoc, ponieważ są one lepszą alternatywą dla tanich przeprowadzek. Zajrzyj na naszą stronę Przeprowadzki domów dla niektórych firm przeprowadzkowych w twoim regionie.

Tanie materiały do pakowania

Podczas przeprowadzki będziesz potrzebował więcej pudeł niż myślisz. Chociaż możesz kupić pudełka, w sklepie lub na stronach internetowych, takich jak Amazon , istnieje wiele sposobów, aby uzyskać je za darmo.

 • Jeśli któryś z Twoich znajomych przeprowadził się niedawno i nie potrzebuje swoich pudeł
 • Lokalne supermarkety lub restauracje zwykle mają pudełka, które zamierzają wyrzucić.

Chociaż rozsądnie jest zdobyć najlepsze materiały do pakowania, na jakie Cię stać, istnieją pewne tanie hacki, które możesz zrobić, jeśli chodzi o przeprowadzkę za granicę. Owijanie niektórych delikatnych przedmiotów w gazetach, kocach lub grubych swetrach to dobry sposób na zaoszczędzenie na folii bąbelkowej, ale użyj własnego osądu i zrób to na własne ryzyko.

Wskazówki dotyczące pakowania

Sam proces pakowania pudeł jest najbardziej czasochłonną częścią przeprowadzki. Jest to również jedna z najważniejszych części, ponieważ jej poprawienie może znacznie ułatwić proces. Mądrze jest zacząć z wyprzedzeniem, aby zmniejszyć stres związany z robieniem tego w ostatniej chwili.

 • Oznacz swoje pola – istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Możesz oznaczyć je etykietą według pokoju, zapisać zawartość pudełka, a nawet kodować kolorami poszczególne pokoje za pomocą taśmy.
 • Chroń swoje rzeczy – używaj folii bąbelkowej, ręczników lub ubrania. Ważne jest, aby przedmioty dotarły do nowego domu w takim samym stanie, w jakim opuściły stary.
 • Spraw, by pudła można było podnosić – Nie pakuj pudełek, aby były zbyt ciężkie, aby je podnieść! Skrzynie mają również punkt przełamania, jeśli zawartość jest zbyt ciężka, pękną.
 • Wypełnij przestrzenie – to gwarantuje, że rzeczy nie będą się kręciły i zapobiegnie łamaniu się delikatnych przedmiotów.

Na marginesie – koniecznie sprawdź swoje ubezpieczenie . Przeprowadzki są często objęte ubezpieczeniem domu, ale tylko wtedy, gdy są pakowane przez profesjonalistów. Dlatego sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia, jeśli zajdzie taka potrzeba

Znalezienie taniego przeprowadzki

Istnieją sposoby na tanie poruszanie się nawet w firmie przeprowadzkowej. Jeśli przenosisz wiele rzeczy lub po prostu nie masz czasu na samodzielne planowanie, firma przeprowadzkowa jest również dobrym rozwiązaniem. W wielu przypadkach nie kosztuje to znacznie więcej niż samodzielne przeprowadzki. Jednak, gdy przechodzisz tanio przez firmy przeprowadzkowe , nadal musisz być mądry, jak oszczędzać pieniądze.

Jak wybrać tanią firmę przeprowadzkową

Największą wskazówką, jaką możemy Ci dać, gdy próbujesz znaleźć tanie przeprowadzki, jest zdecydowanie rozważyć twoje opcje! Upewnij się, że poprosiłeś o wiele ofert . Jednym ze sposobów, w jaki możesz to zrobić, jest skorzystanie z internetowego formularza wyceny Sirelo w celu porównania ceny i usług różnych firm. Możesz również spojrzeć na naszą stronę kosztów przeprowadzki, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować przeprowadzka w obrębie kraju.Zaoszczędź do 40% na usunięciu!POPROŚ O 5 BEZPŁATNYCH WYCEN

Czasy są kluczowe

Czas twojego ruchu ma kluczowe znaczenie dla ceny. Chociaż możesz się tego nie spodziewać, branża przeprowadzek ma charakter sezonowy. Najtańszy czas na przeprowadzkę w Wielkiej Brytanii to okres od stycznia do marca. Ponadto należy unikać przemieszczania się w weekendy, święta szkolne i święta państwowe . Dzieje się tak przez cały rok, więc pamiętaj o wcześniejszym zaplanowaniu, aby uniknąć płacenia ceny premium.

Im wcześniej zaczniesz coś planować, tym więcej zaoszczędzisz. Nie będziesz zmuszany do tego, co pozostanie. To samo dotyczy tego, jak długo jesteś w stanie czekać, jeśli chcesz szybko dostać rzeczy, prawdopodobnie zapłacisz więcej niż elastyczność w czasie dostawy.

Podziel pojemnik lub ciężarówkę

Niektóre firmy oszczędzają pieniądze, łącząc zasoby. Jeśli więc w podobnych momentach między pobliskimi miastami odbywają się mniejsze ruchy, możesz znaleźć firmę, która dzieli ciężarówkę na różne ładunki. Chociaż jest to tańsze, handlujesz szybkością i elastycznością, więc jeśli jest coś, czego potrzebujesz pilnie na drugim końcu ruchu, upewnij się, że masz inne ustalenia.

To, czy możesz udostępnić ruch, zależy od ilości rzeczy, które chcesz przenieść. Zwykle możesz udostępnić ruch tylko wtedy, gdy poruszasz niewielką ilością rzeczy i nie jesteś bliski wypełnienia ciężarówki.

Usługi dodatkowe

Firmy przeprowadzkowe oferują dodatkowe usługi, aby ułatwić Ci życie. Niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Najpopularniejsze usługi dodatkowe to:

 • Uszczelka
 • Ubezpieczenie
 • Wynajem magazynu

Jeśli chcesz zaoszczędzić, możesz spróbować zrobić to sami. Chociaż istnieje technika pakowania, nie jest to nauka rakietowa, to samo dotyczy składania mebli. Wystarczy mieć sumienie na temat ubezpieczenia, a także, jeśli musisz przenieść swoje gospodarstwo domowe do magazynu .

Co teraz?

Mamy nadzieję, że ten tani blog z przeprowadzkami okazał się przydatny i zawiera informacje. Poniżej znajdują się niektóre z naszych innych blogów, które mogą Cię zainteresować:

 • Porady ruchome : Znajdź 21 porad ruchowych, aby ułatwić sobie poruszanie się
 • Przeprowadzka do Europy po Brexicie : Jeśli myślisz o przeprowadzce do Europy po Brexicie, poszukaj porady na naszym blogu.
 • Przenoszenie domu do magazynu : Znajdź informacje o tym, jak przenieść wszystkie swoje rzeczy do magazynu.

Dlaczego nie napisać komentarza poniżej, jeśli zgadzasz się z naszymi wskazówkami lub masz już coś do dodania?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.