Karma JOSERA Optiness Lamb & Potato

News

  Karma JOSERA Optiness Lamb & Potato to karma dla najbardziej wymagających psów, które cenią sobie jedzenie wysokiej jakości i w swoim podniebieniu umieją wyróżniać dobre smaki od tych przeciętnych. Wybór karmy JOSERA Optiness Lamb & Potato to pewność nie tylko najwyższej jakości składników, ale i smaku, który przyciągnie do siebie wszystkie psy.

Przysmak dedykowany jest dorosłym psom małych i średnich ras. W skład karmy JOSERA Optiness Lamb & Potato wchodzi jagnięcina oraz ziemniaki. Białko jest oczywiście najwyższej jakości, a użyte do produkcji karmy węglowodany nie posiadają glutenu  - ziemniaki, a stanowią zdrowe uzupełnienie węglowodanów, które są dla zwierząt źródłem energii.
Całość jest wyjątkowo smaczna i posiada delikatną formułę, która nie obciąża psiego żołądka, ani narządów wewnętrznych. Składniki są tak dokładnie dobierane, by nie powodować alergii, czy nietolerancji pokarmowej u zwierząt i ograniczyć prawdopodobieństwo powstania podrażnień układy pokarmowego.

Karma JOSERA Optiness Lamb & Potato świetnie sprawdza się w codziennym jadłospisie dla psa. Dostarcza zbilansowanej porcji składników odżywczych, witamin i minerałów. Pozwala zwierzakowi cieszyć się cudownym smakiem, zdrowiem oraz samopoczuciem, którego nie zakłóca żadna alergia.

JOSERA Optiness Lamb & Potato to szereg zalet, a w tym:- kształt karmy został dopasowany tak, by spełniać się zarówno w przypadku małych szczęk u małych piesków, jak i dużych u tych średniej rasy- idealnie dobrana ilość białka wysokiej jakości znacząco odciąża wątrobę, jelita oraz żołądek- o zdrowie serca psa dbają tauryna o l-karnityna - zawarte w karmie JOSERA Optiness Lamb & Potato kwasy omega 3 i omega 6 usprawniają układ odpornościowy i dbają o piękną, lśniącą sierść
- brak glutenu zmniejsza ryzyko alergii pokarmowej. Razem z karmą JOSERA Optiness Lamb & Potato zadbaj o to, by Twój pies otrzymywał to, co dla niego najlepsze. Dbaj o jego zdrowie wraz z samopoczuciem, widząc radość w jego oczach każdego dnia.

   Podsumowując wybór karmy JOSERA Optiness Lamb & Potato to pewność nie tylko najwyższej jakości składników, ale i smaku, który przyciągnie do siebie wszystkie psy.