Karma JOSERA Family Plus

News

 Karmy dla psów wychodzą dziś naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających psich żołądków. Zapotrzebowanie na określone składniki odżywcze może być różne, a ich różnice opierać mogą się na wielkości psa, czy chociażby na jego osobistych wymaganiach. Jest też pewien moment w życiu psa, gdy dodatkowa suplementacja jest konieczna. Czego potrzebuje samica, która zaraz urodzi młode lub karmi? Czego trzeba małych szczeniakom? Wszystko to znajdziecie w JOSERA Family Plus!

Jest to pełnowartościowa stworzona dla suk i szczeniąt, by pokryć szczególne zapotrzebowanie suk na składniki odżywcze, minerały oraz witaminy w określonym momencie życia. Mowa jest o ostatnim trymestrze ciąży lub okresie laktacji.
Dzięki JOSERA Family Plus suczka otrzymuje wsparcie w prawidłowym rozwoju szczeniąt w jej łonie. Po porodzie karma wpływa na skład i wartość składników odżywczych w mleku matki, jakie pobierają szczenięta. To wyjątkowo ważny czas dla nich, który decyduje o nich rozwoju.Jeśli namoczymy karmę JOSERA Family Plus, uzyskamy pokarm, który podany może być jako pierwszy pod odstawieniu mleka matki. Wystarczy tylko karmę namoczyć. To bardzo ułatwia przejście szczeniakom z picia mleka matki do suchej karmy.Jaki jest skład JOSERA Family Plus?

Jest to mączka drobiowa, ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, 6% łososia suszonego, wysłodki buraczane, hydrolizowane białko drobiowe, włókno roślinne, minerały oraz mączka z cykorii.Na jeden kilogram karmy JOSERA Family Plus przypada 4159kg. Jakie są główne zalety podawania suczce lub szczeniakom karmy?- tauryna, która pozytywnie wpływa na płodność- antyoksydanty wspierające narządy rodne- cenne składniki odżywcze, ważne dla rozwoju szczeniąt w łonie matki- łosoś to pewność rozwoju mózgu- tauryna i l-karnityna wpływa na pracę serca psów - namoczona karma pozwala przyzwyczaić szczeniaki do suchej karmy zaraz po tym, jak odstawiają mleko matki. Wybór karmy JOSERA Family Plus to świadomość, że zapewniamy naszej suczce, jak i jej maluszkom optymalny dla nich rozwój, najwyższej jakości składniki oraz bogactwo witamin i minerałów.
   Podsumowując jest to pełnowartościowa stworzona dla suk i szczeniąt, by pokryć szczególne zapotrzebowanie suk na składniki odżywcze, minerały oraz witaminy w określonym momencie życia.