Karma Josera Agilo

News

   Josera Agilo to karma stworzona z myślą o Twoim psie, który kocha biegać, aportować i krótko mówiąc świetnie się bawić. Edycja, w której karma Josera Agilo występuje z łososiem, przeznaczona jest właśnie dla psów o wzmożonej aktywności fizycznej. Specjalnie z myślą o czworonogach, które uwielbiają się zmęczyć, formuła z dodatkiem białka wysokiej jakości, co jest gwarancją dodatkowej porcji energii dla Twojego pupila.

Od dziś to już nie tylko Ty jesz po treningu pełnowartościowy posiłek. Dziś również Twój pies może spożywać to, co dla niego najlepsze. Josera Agilo stanowi wsparcie dla potrzeb metabolizmu psów, które pracują lub uprawiają sport. Jak wiemy, następuje wtedy przyspieszenie spalania, dlatego tak istotne jest, by świadomie i regularnie dostarczać potrzebnych psu składników odżywczych. Josera Agilo dba o jak najlepszą kondycję stawów. W trakcie aktywności fizycznej są one obciążone, a przez to o wiele bardziej narażone niż zwyczajnie na uszkodzenie i ścieranie się chrząstek. To właśnie staranna selekcja w karmie Josera Agilo sprawia, że składniki odżywcze, witaminy oraz minerały dostarczają wszystkiego, co niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, w tym również pracy poszczególnych narządów oraz dobrego samopoczucia.

Josera Agila nadaje się również dla suczek, które są obecnie w ciąży. Również przydatna jest dla samic w okresie laktacji, gdzie występuje zwiększone zapotrzebowanie na białko. Podobnie, jak w trakcie aktywności fizycznej.Jakie są główne zalety karmy Josera Agila?- świetnie sprawdza się u psów pracujących, użytkowych oraz sportowych, jako unikatowa mieszkanka składników ożywczych, witamin i minerałów,- cudowny smak łososia dobrej jakości zaspokaja nawet najbardziej wymagające psie podniebienia, - tauryna oraz l-karnityna dba o zdrowie serca psa,- karma została przebadana klinicznie i uzyskała potwierdzenie, że zawarte są w niej ważne przeciwutleniacze, jakie wspierając metabolizm - dodatkowe wsparcie dla samic, które są właśnie w ciąży, albo urodziły młode pieski i są w okresie laktacji.

 Podsumowując Josera Agilo występuje z łososiem, przeznaczona jest właśnie dla psów o wzmożonej aktywności fizycznej. Specjalnie z myślą o czworonogach, które uwielbiają się zmęczyć, formuła z dodatkiem białka wysokiej jakości, co jest gwarancją dodatkowej porcji energii dla Twojego pupila.