Karma JOSERA SensiPlus

News

 Karma JOSERA SensiPlus stworzona została z myślą o wrażliwych psach, które wymagają więcej. Połączenie kaczki z ryżem to idealny zestaw dla tych, którzy borykają się z nadwrażliwością układu pokarmowego. Dlatego jeśli Twój pies wyraźnie wykazuje zachowania, które świadczyć mogą o dolegliwościach żołądkowych po spożyciu określonych produktów, zadbaj wtedy o to, by nie dopuszczać więcej do takiej sytuacji. Szczególnie, że z karmą JOSERA SensiPlus jest to tak łatwe!

Najwyższa jakość białka pochodzenia zwierzęcego, jakim jest kaczka oraz bezglutenowe źródło węglowodanów, decydujących o energii psa – czyli ryż. Stworzona przez karmę JOSERA SensiPlus formuła jest nie tylko bezpieczna i zdrowa dla Twojego psa, ale i po prostu smaczna.

   Mało który pies potrafi oprzeć się kaczce! Dzięki temu zyskasz w oczach nawet najbardziej wymagających psów o wybrednym podniebieniu.Co ważne – poza doznaniami smakowymi, pies będzie mógł czuć się bezpiecznie, ponieważ pokarm nie będzie obciążał jego żołądka, ani narządów wewnętrznych. Składniki zostały wyselekcjonowane tak, by nie uczulać i nie powodować podrażnienia układy pokarmowego. Karma JOSERA SensiPlus świetnie sprawdza się jako główne źródło odpowiednich składników odżywczych, minerałów oraz witamin. Dlatego jeśli zależy Ci na zdrowiu pupila, jego szczęściu i odpowiedniej energii do cieszenia się życiem, wybierz dla niego karmę JOSERA SensiPlus.

Jakie zalety jeszcze posiada?- wątroba jest odciążona, żołądek nie odczuwa dyskomfortu, a jelita nie są podrażnione, to wszystko dzięki ograniczonemu poziomowi najwyższej jakości białka- zastosowanie wybranych składników, które nie uczulają i są bezpieczne dla psów to gwarancja prawidłowego trawienia- kwasy omega 3 oraz omega 6 dbają o układ odpornościowy w naturalny sposób i zapewniają sierść cudownie gładką i lśniącą- bez glutenu oznacza bez alergii. Wszystkie składniki karmy JOSERA SensiPlus przeszły badania laboratoryjne i naukowo zostało potwierdzone, że jest to najlepsza i najzdrowsza opcja do Twojego psa. JOSERA SensiPlus posiada certyfikat braku gmo, pszenicy, soi sztucznych barwników, aromatów, konserwantów, cukrów i produktów mlecznych.