Karma Pedigree FROLIC

News

   O ludziach mówi się, że są tym, co jedzą. Podobnie jest z psami. Nasze czworonogi są tym, co jedzą i zła dieta odbija się szybko na ich stanie zdrowia. Dlatego ważne jest, by dostarczać psom odpowiedniej ilości poszczególnych składników odżywczych, minerałów oraz witamin. Tylko w ten sposób możemy zatroszczyć się o zdrowie naszego pieska z należytym dla niego szacunkiem. Karma FROLIC z drobiem, warzywami i zbożami stworzona została dla dorosłych psów. Łączy ze sobą zalety suchej karmy z wilgotną. Proporcje co do ilości składników odżywczych, mikroelementów i innych są stworzone idealnie pod Twojego psa. Szaleństwem byłoby odbieranie mu tej przyjemności korzystania z dóbr, jakie przygotowała karma FROLIC z drobiem, warzywami i zbożami.Skład surowcowy został doskonale opracowany, co powoduje, że pokarm łączy bogactwo witamin dla zdrowia ze smakiem, którego trudno szukać w innych karmach. To właśnie FROLIC zyskuje uznanie nawet tych najbardziej wymagających psów.

Wyraźny mięsny aromat odczuwany jest przez zwierzaki, które chętnie podchodzą do jedzenia posiłku. Natomiast dodatek warzyw to skarbnica witamin i minerałów. Skład FROLIC z drobiem, warzywami i zbożami to głównie:
Zboża (a w tym 4% pszenicy), roślinne ekstrakty białkowe, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% drobiu), oleje, tłuszcze – również tran rybny i olej słonecznikowy, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, czy warzywa (4% marchewki). Analiza karmy FROLIC z drobiem, warzywami i zbożami wykazuje, że białka jest tutaj aż 20%. Zawartości tłuszczu 11,5%. Podawanie karmy powinno się dostosować do poziomu aktywności psów, ich rasy oraz wieku, ponieważ każdy czworonogi przyjaciel ma inne wymagania odnośnie ilości poszczególnych składników odżywczych.Ilość wzrasta wraz z ilości aktywności fizycznej, wagi psa i jego wieku. Jeśli pies dużo biega, aportuje, czy pracuje to powinniśmy dawać mu więcej jedzenia, dzięki czemu białko doda mu energii. Przechowywać karmę FROLIC z drobiem, warzywami i zbożami należy w suchym i chłodnym miejscu.
Podsumowując ważne jest, aby dostarczać psom odpowiedniej ilości poszczególnych składników odżywczych, minerałów oraz witamin.