Whiskas Dentabits

News

 Następny kultowy przysmak, jaki wypuścił w serii dla kotów Whiskas. Kolejny raz łączy niewiarygodnie dobry smak pasztecików z ich zawrotną skutecznością! Jeśli jeszcze nie miałeś okazji spróbować, dziś właśnie nadszedł ten moment. Kup i pokaż swojemu kotu, ile dla Ciebie znaczy. Pokaż, że troszczysz się o niego i dbasz o jego zdrowie tak, jak najlepszy właściciel kotów na świecie. Whiskas Dentabits to przysmak, który składa się z garstki pasztecików. Z zewnątrz są perfekcyjnie chrupiące i przyciągające do siebie, a wewnątrz natomiast jest mięciutkie nadzienie, które to właśnie tak podbija kocie serca. Walory smakowe są w tym przypadku ważne, jednak nie najważniejsze!

Troszczymy się o żołądki kotów, ale i o ich zdrowie. W tym wypadku mowa jest o ząbkach. Codziennie szczotkować zęby kota? Wydaje się trudne? Okazuje się, że to najlepszy sposób na to, by zadbać o zdrowie zębów u kota. Jednak faktycznie, jest to raczej ciężkie do wykonania i ten, kto ma kota, doskonale wie o tym, że to czasem przypomina ciężką walkę, nim uda się obciąć kotu paznokcie, a co dopiero wyszorować ząbki. Dlatego właśnie z myślą o Was i Waszych kotach stworzyliśmy Whiskas Dentabits, który dba o czyste i zdrowie zęby Twojego pupila.

Whiskas Dentabits nie posiada cukrów, ani sztucznych barwników. Ma za to odpowiednią ilość kurczaka, która skusi do siebie zwierzaka. Każdy pasztecik ma mniej 2 kalorie! To znaczy, że pomimo bogactwa składników odżywczych Twój kot zachowa swoją linię. Szacuje się, że 70% kotów na świecie jeszcze przed trzecim rokiem życia ma problemy z chorobami jamy ustnej. Potrafią być one wyjątkowo niebezpieczne a w swoich powikłaniach doprowadzić do przykrych dolegliwości, które finalnie zwiastować mogą nawet zagrożenie życia kota. Aby zapobiegać chorobom jamy ustnej, zaleca się stosowanie Whiskas Dentabits. Codzienne przyjmowanie herbatników to gwarancja ograniczania zbierania się kamienia nazębnego, czy powstawania nierównych i szorstkich zębów. Do takiej powierzchni najszybciej przyklejają się bakterie.

Podsumowując z zewnątrz są perfekcyjnie chrupiące i przyciągające do siebie, a wewnątrz natomiast jest mięciutkie nadzienie, które to właśnie tak podbija kocie serca.