Whiskas Healthy Coat

News

Whiskas Healthy Coat to stworzony z myślą o kotach przysmak, jakie przypada do gustu wszystkim kotom, które mają okazję go spróbować. Jest drobną przekąską, którą możesz częstować kotka w nagrodę. Działa szybko i skutecznie! Wiele właścicieli kotów potwierdziło, że nie ma lepszej metody na znalezienie kota, niż potrząsanie opakowaniem z Whiskas Healthy Coat. Podobno zwierzęta wychodzą z ukrycia natychmiast. Maksymalnie dwie minuty zajmuje im znalezienie się tuż obok swojego właściciela i zakosztowanie smakołyku. Jest to karma uzupełniająca dla kotów, w której znajduje się wszystko, czego Twój kot potrzebuje, a nie znajdzie w standardowej karmie.

To taki dodatek w postaci suplementu, który świetnie działa na kota i w dodatku go przy uszczęśliwia. Żeby jednak szczęścia nie było zbyt dużo, istnieją pewne ograniczenia co do ilości podawania dziennie smakołyków. Jest to 15 sztuk maksymalnie dziennie. Kiedy już otworzymy opakowanie rekomendowane jest, by zużyć je w ciągu 4 tygodni. Żadnego przekarmiana! Choć tym z miękkim sercem będzie ciężko na widok błagalnych kocich oczu, które patrzą z nadzieję na kolejne Whiskas Healthy Coat. Czym konkretnie jest Whiskas Healthy Coat? To chrupiące paszteciki, jakie z zewnątrz są twarde, a w środku delikatnie mięciutkie z nadzieniem, któremu nie oprze się żaden kot.

Składniki Whiskas Healthy Coat to: roślinne ekstrakty białkowe, różnego rodzaju zboża, mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze, substancje mineralne oraz produkty pochodzenia roślinnego. Analizując skład poszczególnych składników, wychodzi na to, że białka jest aż 23%! To dlatego przysmak Whiskas Healthy Coat tak skutecznie dodaje energii kotom! Tłuszcze stanowią około 20%. W następnej kolejności jest nieorganiczna materia 7,5% oraz włókna surowe stanowiące 2%. Ważną kwestią, o której należy powiedzieć dodatkowo w trakcie stosowania  Whiskas Healthy Coat, to kwestia spożywania wody. Zadbajmy o to, by kot miał stały dostęp do świeżej wody pitnej. Być może będzie tak, że po przysmakach sam będzie o wodę prosił, jednak nie dopuszczajmy do tego, by nie mógł mieć swobodnego do niej dostępu.