Karma Whiskas

News

Karma Whiskas jest to smaczne oraz pożywne, mięsne kąski bez konserwantów, jak i również kolorantów i sztucznych dodatków smakowych. W związku z czym zawierają cynk, który dba o zdrową skórę oraz sierść oraz odpowiedni poziom minerałów, aby wspierać zdrowie dróg moczowych. Bowiem mokra karma w puszce Whiskas z Tuńczykiem w Galaretce dla licznych kotów powyżej pierwszego roku życia to starannie przygotowany, kompletny oraz zbilansowany pokarm, który jednocześnie zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego kota, aby dostarczając mu potrzebnej energii i niezbędnych składników odżywczych. W związku z czym Twój kot instynktownie pokocha mokrą karmę Whiskas, która jest zdecydowanie smaczniejsza dzięki ulepszonej recepturze. To właśnie Whiskas wie, co kocha Twój kot i czego naturalnie potrzebuje.

Zatem wybierając Whiskas zapewniasz swojemu kotu zbilansowaną, a jednocześnie pełnoporcjową karmę, przygotowaną przez poszczególnych specjalistów do spraw żywienia i lekarzy weterynarii Instytutu WALTHAM. Co za tym idzie eksperci z tego instytutu badają potrzeby żywieniowe zwierząt od przeszło 50 lat, dzięki czemu opracowali karmę, która jest nie tylko pożywna oraz zdrowa, ale również zachwyca różnorodnością tych smaków. Whiskas rozumie zatem specyficzne kocie potrzeby, dlatego z równą troską dba o wszelkie kociaki, koty dorosłe oraz kocich seniorów, oferując im taki pokarm dopasowany do wieku. Bez wątpienia wiadomo przecież, że nie ma nic wspanialszego niż owe mruczenie kociego przyjaciela. Producenci wskazują, że skład owej karmy jest następujący: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, ryby i produkty rybne (w tym 4% tuńczyka), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, cukry.

  Składniki analityczne występują w następujący sposób: białko 8%, zawartość tłuszczu 4%, materia nieorganiczna 1.5%, włókno surowe 0.45% oraz wilgotność 83%. Właściciele pupili na forum piszą: ,,saszetki Whiskas z tuńczykiem to jest to co najbardziej lubi mój Lucek. Dobrze zbilansowane jedzonko, które służy mojemu pupilowi” bądź ,,karma dobrze zbilansowana. Kotek zadowolony i najedzony. Dobry smak, cena i jakość. Zachęcam do kupowania Whiskas” czy ,,kawałki tuńczyka w pysznej, aksamitnej galaretce to zaspokojenie codziennych potrzeb energetycznych mojej kotki. Mojemu pupilowi smakuje i jest zdrowy, a to najważniejsze. Polecam!”.