Sucha karmę Whiskas Kurczak

News

 Suchą karmę Whiskas Kurczak możemy kupić w opakowaniach od 300 g do nawet 14 kg! Dostępna jest na stronie także możliwość kupienia podwójnego opakowania 14 kg. Jest to dobra wiadomość dla Twojego kota, bo z całą pewnością zakocha się w smaku Whiskas Kurczak. Jest to sucha karma, jaka przeznaczone jest dla kotów, które ukończyły 1 rok życia. Wspomaga zdrową i zbilansowaną dietę, gdzie niczego kotu nie brakuje. Poza kurczakiem są tam również warzywa, dzięki którym kot otrzymuje potrzebne mu witaminy. Podstawą diety kota jest komplet składników odżywczych. Aby mieć pewność, że Twój kot otrzymuje to, czego potrzebuje, daj mu Whiskas Kurczak. Odpowiednia porcja składników sprawi, że kot otrzyma potrzebną mu energię. A wszystko po to, by żył długo i szczęśliwie. A przede wszystkim zdrowo. W karmie Whiskas Kurczak znajduje się witamina A, jaka dba o dobry wzrok kota. Natomiast kwasy omega 6 oraz dostępny w karmie cynk sprawią, że futerko Twojego kociaka będzie godne pozazdroszczenia. Idealnie lśniące i oczywiście zdrowe. Ulepszona receptura pozwala na utrzymanie dróg moczowych w dobrym stanie. Żadnego nadmiernego wydalania moczu! Z pewnością ma to swój plus również dla właściciela.

Pyszna paszteciki, które składają się na suchą karmę Whiskas Kurczak to pełnowartościowa porcja aż 29% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym 4% kurczaka! Z zewnątrz chrupkie, przyjemnie twarde, a z wewnątrz mięciutkie tak, że rozpływają się w ustach. Uwodzą kocie podniebienia wyjątkowym w smaku nadzieniem. Twój kot już wie, że zdrowie smakuje najlepiej. Ilość witamin została dopasowana tak, by nic Twojemu kotu nie zabrakło. Jest to pełny komplet witamin oraz minerałów, które dbają o organizm zwierzaka, łącznie z jego futerkiem oraz ząbkami. Whiskas Kurczak to najlepszy wybór dla dorosłego kota, który potrzebuje wyjątkowej opieki. Whiskas jest firmą, która tworzy swoje produkty z pasji i przede wszystkim miłości.
   Podsumowując, aby mieć pewność, że Twój kot otrzymuje to, czego potrzebuje, daj mu Whiskas Kurczak. Odpowiednia porcja składników sprawi, że kot otrzyma potrzebną mu energię.