Whiskas Sterile z kurczakiem

News

Whiskas Sterile z kurczakiem to sucha karma dla kotów. Zaspokaja potrzeby żywieniowe dorosłych kotów, dostarcza potrzebnej energii oraz składników odżywczych, jakie są kotu niezbędne. Posiada wyselekcjonowany zestaw minerałów, jakie troszczą się o zdrowie dróg moczowych zwierząt. Szczególnie jest to istotne u kotów wrażliwych po sterylizacji.

W Whiskas Sterile znajduje się naturalny błonnik, który wspiera trawienie, przyspiesza metabolizm oraz wyrównuje poziom cynki i kwasów omega 6 w organizmie, dzięki którym kociak zyskuje lśniącą i zdrową sierść. A jak wiemy – to właśnie sierść decyduje o tym, czy kot wygląda na szczęśliwego i zadbanego. Również jakość sierści określa zdrowie kota.

Sucha karma Whiskas Sterile z kurczakiem przeznaczona jest dla kotów, które ukończyły 1 rok życia. Podobno smakuje doskonale i sam dźwięk sypanej karmy jest dla kotów przyjemnością dla uszu, bo z ogromnym zainteresowaniem przybiegają do misek, by sprawdzić, czy to aby na pewno wciąż jest ich ulubione Whiskas Sterile. Poza smakiem jest to również wysokiej jakości mieszkanka składników odżywczych, jakie pomagają utrzymać odpowiednią wagę futrzaka. Pyszne paszteciki, jakie zawarte są w karmie Whiskas Sterile są stworzone pod potrzeby Waszych kotow. Chrupiące z wierzchu i delikatnie rozpływające się w kocim podniebieniu wewnątrz. Dzięki ich ulepszonej recepturze jest ich o dwa razy więcej, niż wcześniej! Dzięki temu skorzysta Twój kot, ale i Ty, gdy zdecydujesz się na kupno Whiskas Sterile.

Jest to pełnowartościowa karma, w której kurczak stanowi 4% całości. W karmie znajduje się ogólnie aż 25% mięsa!
Można ująć to tak, że Whiskas po prostu zna potrzeby Waszych kotów, rozumie je i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego potrzebują. Karma została stworzona z myślą o dorosłych kotach, które po wysterylizowaniu potrzebują większej ilości składników odżywczych i minerałów. Naprzeciw oczekiwaniom wymagających kotów wychodzi Whiskas ze swoją propozycją pełnowartościowej suchej karmy dla kotów.
Podsumowując posiada wyselekcjonowany zestaw minerałów, jakie troszczą się o zdrowie dróg moczowych zwierząt. Szczególnie jest to istotne u kotów wrażliwych po sterylizacji.