Whiskas Anti Hairball

News

  Jest to kolejny koci hit, który podbija serca wszystkich zwierzaków. Whiskas Anti Hairball to kolejne połączenie wyśmienitego smaku, w jakim zakocha się Twój kot z praktycznością używania przysmaków. Likwiduje najczęściej pojawiający się problem u kotów w okresie gubienia sierści. Czy i dla Ciebie kłaczki są dokuczliwe? Whiskas Anti Hairball to wyśmienite paszteciki. Z zewnątrz posiadające chrupiącą i kruchą otoczkę, jaka smakuje wyjątkowo.

W środku natomiast mają nadzienie miękkie o ulubionym smaku Twojego kota. Whiskas Anti Hairball przeznaczony jest dla kotów, które ukończyły już pierwszy rok życia. Co ważne dla osób, które dbają nie tylko o swojego żywienie, ale również żywienie kota – Whiskas Anti Hairball nie posiada sztucznych barwnikó1), ani dodatków smakowych, czy cukru. Każdy z przysmaków ma mniej niż 2 kalorie! To znaczy, że Twój kot może być równie fit, co jego właściciel! Rewelacyjne działanie Whiskas Anti Hairball to wspomaganie usuwania kłębków sierści które gromadzą się notorycznie przynajmniej dwa razy w roku u dorosłych kotów. Problem z gromadzeniem się sierści w przewodach pokarmowych ma nawet do 65% domowych kotów! Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w podanej grupie jest również Twój kot.

   Aby zapobiegać wytwarzaniu kłębków i ich zatykaniu układu pokarmowego, opracowano specjalną formułę, którą nazwano właśnie przysmakiem Whiskas Anti Hairball. Zaleca się, by dorosły kot spożywał około 10 sztuk przysmaków. Tylko w ten sposób ograniczyć można powstawanie kłębków i problemy w przewodem pokarmowym. Jeśli zaczynamy stosować Whiskas Anti Hairball to zalecane jest, by zmniejszyć delikatnie normalnie spożywaną porcję posiłków. Należy także zadbać o odpowiednią ilość świeżej wody dla kotka.

Powinno się ją regularnie wymieniać dla zachowania optymalnej świeżości.
Badania dowodzą, że Whiskas Anty Hairball pomogło w 66% ograniczyć problem kulek z sierści kota. Wszystko dzięki zawartym w przysmakach składnikach, które pomagają eliminować problem zatykania się włosków w przewodzie pokarmowym. Podsumowując Whiskas Anti Hairball to wyśmienite paszteciki. Z zewnątrz posiadające chrupiącą i kruchą otoczkę, jaka smakuje wyjątkowo.